Hakkımızda

BLT GRUP

1999yılında Aile şirketi olarak BULUT Ailesi tarafından kurulan BLTGRUP 1999 Yılından bu yana, Edirne'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat,Taşıma,turizm,Temizlik, güvenlik  ve taahhüt  sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olduk.2007 Yılından sonra Kurumsallaşma adına yeni yapılanmaya giden BULUT Ailesi Y.Kur. Başkanı Murat BULUT BLTGRUP ‘u Kurarak Kurumsallaşmaya gitmiştir.

  • Önce kurulduğumuz İlde daha sonra da büyüyerek tüm TÜRKİYE,de kalkınmanın dinamiklerine destek verdik. Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştık.
ÜLKE;nin her yanında 50'ye yakın projeyi hayata geçirdik. Birçok hayatın geleceğine katkıda bulunduk. Son derece nitelikli olan teknik kadrosu gün geçtikçe genişliyor. Güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Edirne'nin kalkınmasına büyük katkılarda bulunmaya devam ediyor. Ve büyüyen gelişen TÜRKİYE, ye gelişmesine katkıda bulunuyor. Öyle ki bugün artık dış pazarlara açılmak için yurtiçi kalite belgesi olan TS EN ISO 9001 belgesini almış bulunmaktayız.